دوستان عزيز و بازديدكنندگان گرامي

 كمتر كسي است كه نام احمد كسروي را نشنيده باشد و يا نوشته اي از وي نخوانده باشد . وي يكي از پركارترين نويسندگان ، محققين و متفكرين تاريخ معاصر ايران مي باشد . به همين اعتبار نوشته هاي بسياري از وي بجا مانده است . از سوي ديگر  موافقين و مخالفين كسروي نيز مطالب بسياري درباره وي و افكارش به رشته تحرير درآورده اند .

اين سايت مي كوشد تا با جمع آوري آثار كسروي و نوشته هاي موافقين و مخالفين وي ،مجموعه كاملي را در اختيار علاقه مندان  و بويژه نسل جوان ايران قرار دهد . در اين راه يقينا كمك شما بسيار ارزشمند بوده و به تكميل اين مجموعه كمك مي كند .

 همچنين ما آماده ايم تا نظرات شما را پيرامون كسروي و يا مسائل مذهبي در اين سايت درج كنيم . طبعا مطابق معمول هر نشريه اي ، مدير اين سايت در انتخاب و انتشار مقالات رسيده تصميم خواهد گرفت .  گو اينكه در اين زمينه تنها ارزش علمي مطلب و دور بودن نوشته از اتهامات و فحاشي ملاك انتخاب خواهد بود .

براي تماس با ما مي توانيد مطالب خود را به آدرس زير ارسال كنيد :

[email protected]

 مطالب ارسالي خود را بايكي از برنامه هاي زير براي ما ارسال كنيد :

پارسا 99  /  واژه نگار  /   فارسي نويس ويندوز 2000 يا XP   /   فورمات htm  /  pdf

 از ميان نامه هاي رسيده

بسياري از بازديدكنندگان با ارسال ايميل ، ما را به ادامه اين راه تشويق ميكنند . برخي از دوستان نيز با ارسال مطالبي ديدگاه و نظر خود درباره كسروي يا كارهاي وي را ارائه مي كنند . در اين صفحه اين گونه نامه ها را منتشر مي كنيم . طبعا انتشار اين نامه ها به معني پذيرش متن اين نامه ها  و يا تاييدي از جانب ما نيست . اين بخش تنها تريبوني است براي انعكاس آزاد ديدگاه بازديد كنندگان سايت كسروي  .

از پيش از تمامي عزيزان كه با ارسال نامه مشوق ما هستند  ، سپاسگزاريم

 

نامه هاي رسيده شهريور ماه

�شناخت كسروي�   گرد آورنده : بابي كوهي

قتل احمد كسروي   نويسنده جواد بابايي

تعصب كور   نامه يكي از دوستداران  احمد كسروي      

 نامه هاي رسيده مهر ماه                                                                      

تاريخچه شيعه / نويسنده جواد بابايي